Otel Sevgi 2

Otelimiz 10 oda ve 4 Çatı katı odasına sahiptir. Odalarımızda, 24 saat sıcak su, duş, wc, fön mak., tlf, tv, kablosuz internet, klima(soğuk-sıcak),ve bütün odalarımızda balkon mevcuttur.

Sevgi ile Sevgi 2 otellerimiz bitişik olup ortak havuz ve bahçeye sahiptir.

Kahvaltı en az 15 çeşit olup, açık büfe veya masalara servis şeklindedir. Kahvaltılıklar genel olarak köy üretimi yerel ürünlerden tercih edilmektedir.

Kahvaltı servisimiz havuz başındadır.

Otelimiz köyün merkezinde yer almaktadır. Plaj ile mesafemiz 1,5 km dir. “Kahvaltıdan sonra plaja transferler ücretsizdir.

Açık havuz, bilardo, Baba Ada ve çevresinde dalış kursları, su sporları (yelken ,kayak , banana,paraşüt vb.), at biniciliği, 4 tekerlekli motor safarisi (quad bike), çamur banyosu (kükürt), yat turları ücretli aktivitelerimizdendir.

” Otelimizde sağlığınızı önemsiyoruz. Pandemi süreci boyunca, otel girişlerimizde HES Kodu kontrolü ve Ateş Ölçümleri düzenli olarak yapılmaktadır. Otelimizde siz değerli misafirlerimizin ve çalışanlarımızın maske kullanımına önem vermekteyiz. Odalarımız her kullanım öncesinde ve sonrasında dezenfekte edilmektedir.